Vyhledávání zájezdu
Rozšířené hledání
Bükfürdő, Apartman H175 – 8 denní pobyt - Maďarsko - Západní Maďarsko - Bükfürdõ

Bükfürdő, Apartman H175 – 8 denní pobyt

Maďarsko » Západní Maďarsko » Bükfürdõ

, Hotel starstarstar

LM
FM


Bükfürdő, Apartman H175 – 8 denní pobyt

Počet termínů:

15 termínů / 5 Last minute / 10 First minute

Strava:

Bez stravy

Doprava:

vlastní -

Počasí:Popis
Hotel se nachází v Bükfürdő pouze 300 – 500m od největších léčebných a zážitkových lázní. Hotelový komplex 4 budov nabízející rodinnou atmosféru v pěkném prostředí zelené části města.

Vybavení a služby: solná jeskyně, kavárna, terasa, centrální trezor, dětské hřiště. Parkování zdarma. Nedaleko hotelu je golfové hřiště, tenisový kurt, bowling.

Léčebné a zážitkové lázně Bükfürdő se rozprostírají na 14 hektarech, jsou druhé největší maďarské lázně s nejmodernějším světem sauny a speciálním lékařským wellness střediskem, těší se na vaši návštěvu s nabídkou skvělé relaxace pro všechny generace. Lázeňský komplex se 32 bazény a vodní plochou přesahující 5200 m2 nabízí možnost všestranného moderního způsobu odpočinku.
Ubytování
Ve čtyřech samostatných budovách se nachází 82 jednopokojových studií a tři jeden a půl pokojové apartmány. 2lůžková studia s možností přistýlky - vybavení: kuchyňka, lednička, TV, rádio, sociální zařízení (sprcha nebo vana, WC), balkón. 4lůžkové apartmány - vybavení: kuchyňka, lednička, TV, rádio, sociální zařízení (sprcha nebo vana, WC), balkón.
Strava
Bez stravy, možnost polopenze (snídaně bufetová, večeře servírovaná) v blízké restauraci.
Zájezd zahrnuje
7x ubytování dle zvolené kategorie, Wifi, 1x vstup do solné komory.
Zájezd nezahrnuje
Na místě se hradí Lázeňský poplatek: 410,–Ft / osoba / noc., Balíček Evropa A cestovního pojištění včetně nevyužité dovolené – cena Kč za osobu 18 - 70let / 8 dní (240 CZK), Balíček Evropa A cestovního pojištění včetně nevyužité dovolené – cena Kč za dítě do 17,99let / 8 dní (200 CZK), Balíček Evropa A cestovního pojištění včetně nevyužité dovolené – cena Kč za osobu nad 70+ let / 8 dní (440 CZK), Polopenze - dospělí cca 2800,- Kč platba na místě., Polopenze - dítě 3 - 10let cca 1750,- Kč
Slevy
Dítě (ve stejném pokoji s rodiči) 0 až 3 let zdarma.

GPS souřadnice nejsou dostupné.

Žádné recenze pro tento hotel.