Vyhledávání zájezdu
Rozšířené hledání
Hájenka na Volárně - Česká republika - Jeseníky

Hájenka na Volárně

Česká republika » Jeseníky

, starstarstar

LM
FM


Hájenka na Volárně

Počet termínů:

104 termínů / 4 Last minute / 16 First minute

Strava:

Bez stravy

Doprava:

vlastní -

Počasí:

Dnes Počasí v Jesenik - transparent -1°C


Ubytování
objekt byl v roce 2011 kompletně zrekonstruován. Nabízí komfortní ubytování pro 16 osob. Ubytovací část tvoří tři rodinné pokoje pro 4 až 6 osob, s dvoulůžkovými až čytřlůžkovými ložnicemi. Pokoje jsou: 1x čtyřlůžkový a 2x šestilůžkový pokoj. Každé apartmá má vlastní sociální zařízení s WC a sprchovým koutem. Skladba pokojů: Apartmá č. 1: vstupní uzamykatelná chodba, vlastní sociální zázemí, 1x třílůžková ložnice, 1x třílůžková ložnice (manželské lůžko a jedno samostatné lůžko). Apartmá č. 2: vstupní uzamykatelná chodba, vlastní sociální zázemí, 1x čtyřlůžková ložnice (2x manželské lůžko), 1x dvoulůžková ložnice (manželské lůžko). Apartmá č. 3: vstupní uzamykatelná chodba, vlastní sociální zázemí, 2x dvoulůžková ložnice (manželské lůžko a dvě samostatná lůžka).
Poloha
hájenka je umístěna v klidné části rekreační oblasti Volárna, nedaleko obce Roudno a přibližně 2 km od přehradní nádrže Slezská Harta.
Název
Slezská Harta - Hájenka na Volárně***
Vybavení
vybavená kuchyň se společenskou místností s TV (společná pro všechny tři apartmá). Vybavení kuchyně: lednice, sporák, mikrovlnka, varná konvice, myčka na nádobí, kuchyňské nádobí včetně hrnců a příborů, prostorná jídelna. Hosté mohou dále využívat v uzavřeném dvoře bazén a venkovní posezení s ohništěm a grilem. Na zahraně je posezení pod přístřeškem a ohniště s grilovacím roštěm.
Pro děti je k dispozici houpačka, pískoviště a k zapůjčení stolní a míčové hry. V letním období je na zahradě indiánské teepee. Za příplatek možnost zapůjčení pramice.
V domě je ústřední topení a vytápění je zajišťováno plně automatickým kotlem na pevná paliva. Ubytovací část využívá společný bojler na 400 l (ohřev vody – nízká sazba).
Stravování
k dispozici je moderní, vybavená kuchyně. Za příplatek je možné zajistit snídaně, obědy a večeře přímo v areálu. V letním období zajišťujeme za příplatek grilování, opékání selat atd. Přímo v areálu prodej nealkoholických a alkoholických nápojů a tradičních domácích potravin a medu.
Doprava
vlastní doprava, za příplatek možné zajistit dopravu z vlakového nádraží (stanice Valšov), případně autobusového nádraží (Bruntál).
Cena zahrnuje
ubytování na daný počet nocí; povlečení a ručníky; spotřebu el. energie a vody; topivo (přiměřené množství, v zimních měsících); parkovné.
Příplatky
Ostatní příplatky: snídaně 80 Kč, oběd 200 Kč, polopenze 250 Kč, domácí zvíře 60 Kč / den (pouze malá plemena, na vyžádání). Cena nezahrnuje: závěrečný úklid – klienti provádí sami nebo za příplatek 300 Kč / apartmán, 400 Kč / kuchyně (v případě úhrady je povinností klienta vždy úklid kuchyňské linky, kamen, nádobí, podlah, úklid pokojů a koupelny a vynesení odpadu). V ceně nejsou zahrnuty čistící prostředky, klienti si zajistí na vlastní náklady. Poznámka: pobyt na 1-2 noci +30% k základní ceně.
Příplatky placené na místě
Povinné příplatky placené na místě: pobytová taxa 12 Kč / osoba nad 18 let / noc, 6 Kč / dítě 12-18 let / noc. Vratná kauce: 500 Kč / apartmá (1.500 Kč / celý objekt).
Výlety
Zámek a Muzeum Bruntál - 15 km, hrad Sovinec - 30 km, Rešovské vodopády - 30 km, bruntálské sopky: Venušina sopka - 17 km, Velký Roudný - poutní místo 5km, Malý Roudný - 10 km, Uhlířský vrch - poutní místo 14 km, Červená Hora – 20 km, nejvyšší hora Jeseníků Praděd - 38 km, Velký Kotel - 38 km, lázně Karlova Studánka - 33 km, naučná stezka Bílá Opava 33 km.
Poznámka
Poznámka: dítě do 4 let zdarma pouze při obsazení všech lůžek v apartmá. Pokud nejsou obsazena všechna lůžka v apartmá, dítě do 4 let platí cenu za neobsazené lůžko. Maximálně 1 dítě zdarma na apartmá.
Sport a zábava
přehradní nádrž Slezská Harta – možnost koupání, ideální podmínky pro rybáře (možnost celoročního rybolovu) a vyznavače vodních sportů. V okolí řada značených cykloturistických tras, příhodné podmínky pro pěší turistiku, houbaření. V nedaleké rekreační oblasti Nová Pláň koupaliště, tenisový kurt, půjčovna loděk a šlapadel a restaurace. Pro zájemce je zde možno zajistit projížďky na koních. Město Bruntál vzdálené cca 15 km nabízí: moderní wellness centrum, koupaliště, saunu, bowling, squash, fitness, motokáry, kino, divadlo, kluby a diskotéky, aj. V zimním období nabízí okolí Volárny terény pro běžecké lyžování. Ideální podmínky na sjezdové lyžování jsou ve středisku Karlov (cca 27 km, 16 lyžařských vleků v nadmořské výšce 700 - 940 m) nebo na Ovčárně (cca 37 km, 6 lyžařských vleků v nadmořské výšce 1000 - 1450 m). Za příplatek je možné zajistit skibus do středisek.

GPS souřadnice nejsou dostupné.

Nahrávám...