Vyhledávání zájezdu
Rozšířené hledání
Letní dětský tábor - NEČTINY - Česká republika - Plzeňský kraj

Letní dětský tábor - NEČTINY

Česká republika » Plzeňský kraj

Nečtiny, PokojeLetní dětský tábor - NEČTINY

Počet termínů:

0 termínů / 0 Last minute / 0 First minute

Strava:

-

Doprava:

- -

Počasí:

Dnes Počasí v Plzeň - transparent 26°C


Popis
Jedná se o osmidenní pobyt s plnou penzí. Výuka anglického jazyka probíhá dvakrát denně pod vedením česky mluvících pedagogů. Každý rok se snažíme aby byl po celou dobu pobytu přítomný rodilý mluvčí , který mívá na starosti konverzaci a zapojuje se do celodenního programu. Sportovní a jiné aktivity jsou nedílnou součástí našeho tábora. Nejedná se o jazykový kurz, anglický jazyk je podáván zábavnou formou a je zde především jako doplněk. Tábor je vhodný pro děti od 6 do 18 let. Dle našich dosavadních zkušeností, výsledkům ve školách a stále stoupajícímu zájmu o tento tábor můžeme s potěšením říci, že se jedná o úspěšný projekt.
Ubytování
Již od roku 1999 využíváme toto místo ke konání letního dětského tábora s výukou anglického jazyka. Studenti jsou ubytováni v zámku Nečtiny ve vícelůžkových pokojích s 2 - 6 lůžky. Sociální zařízení je společné na chodbách.
Poloha
Oblast Nečtinska je přitažlivá zejména svou polohou v krajině plné půvabných přírodních zákoutí a krajinných prvků. Milovníci výletů mohou navštívit nedaleký Manětín, Plasy, Konstantinovy Lázně, či pokochat se nádherným výhledem ze stolové hory Kozelky.
Vzdálenosti
Obec Hrad Nečtiny se nachází cca 30km od Plzně. V blízkosti ubytovacího zařízení není žádná frekventovaná silnice a objekt leží doslovně uprostřed lesů.
Vybavení a služby
Budova zámku slouží jako výukové středisko ZČU v Plzni a disponuje zde jídelnou, několika sály pro výuku, místností se stolním tenisem, tělocvičnou, venkovním hřištěm pro fotbal a volejbal, aj.
Sport a zábava
Během pobytu mají děti možnost zahrát si softball, basketball, stolní tenis, fotbal, volejbal, petangue,atd.
Tip
Tento letní tábor absolvujeme již od roku 1999.
Stravování
Plná penze včetně nápojů k jídlu.
Doprava
Vlastní
Cena zahrnuje
- ubytování na 7 nocí
- stravu formou plné penze
- poplatek za využívání učeben
- táborové tričko
- povinné pojištění ve znění zákona 159/99 Sb.
Cena nezahrnuje
- dopravu
- ostatní

GPS souřadnice nejsou dostupné.

Žádné recenze pro tento hotel.