Vyhledávání zájezdu
Rozšířené hledání
Petrohrad - Moskva - Moře - plavby - Baltické a Severní moře - Petrohrad

Petrohrad - Moskva

Moře - plavby » Baltické a Severní moře » Petrohrad

, Hotel starstarstarPetrohrad - Moskva

Počet termínů:

0 termínů / 0 Last minute / 0 First minute

Strava:

-

Doprava:

- -

Počasí:Program zájezdu
1. DEN: ranní odlet z Prahy do Petrohradu, přílet přibližně v poledne, sraz na letišti s česky hovořícím průvodcem, transfer do hotelu, ubytování, oběd v hotelu Ladoga (v ceně). Odpoledne individuální volno s možností prohlídky města. Nocleh v hotelu.
2. DEN: snídaně, dopoledne – okružní jízda městem – prohlídka nejkrásnějšího města Ruska. Něvský prospekt, Admiralita, památník Petra I. (známý bronzový jezdec) a další památky. Oběd ve městě (v ceně).
Odpoledne – Zimní palác (vstupné v ceně), rezidence ruských carů z 18. století dnes hostí Ermitáž – jedno z nejskvělejších uměleckých muzeí světa. Návrat minibusem do hotelu a individuální volno, možnost individuální návštěvy křižníku Aurora (individuální návrat do hotelu). Přibližně o půlnoci odjezd minibusem od hotelu s průvodcem na večerní okružní jízdu s otevíráním mostů. Návrat minibusem do hotelu.
3. DEN: snídaně, dopoledne – prohlídka Petropavlovské pevnosti – katedrála sv. Petra a Pavla s hrobkou Petra Velikého (vstup do chrámu v ceně) a jeho následovníků včetně posledního ruského cara Mikuláše II. s rodinou. Prohlídka hlavního chrámu ruské ortodoxní církve – chrámu sv. Izáka (vstup do chrámu v ceně, vyhlídková věž za příplatek). Oběd ve městě (v ceně).
Odpoledne individuální volno, návrat do hotelu městskou dopravou (lístek v ceně). Fakultativně výlet do Puškina, bývalého Carského Sela. Bohatě zdobený palác Kateřiny Veliké s proslulou Jantarovou komnatou a rozsáhlým parkem (na seznamu světového dědictví UNESCO) nebo prohlídka Ruského muzea, návrat do hotelu minibusem nebo taxíkem (v ceně výletu).
4. DEN: snídaně, celodenní výlet do Petrodvorce, prohlídka paláce a parku (vstup do paláce i zahrad v ceně). Fakultativně oběd, odpoledne návrat do Petrohradu, prohlídka Kazaňského chrámu, pěší procházka po Něvském prospektu na večeři ve městě. Po večeři procházka po Něvském prospektu na zastávku městské hromadné dopravy (lístek v ceně) – odjezd do hotelu.
5. DEN: snídaně, odjezd vlakem SAPSAN do Moskvy (2. třída, 1. třída za příplatek), transfer do hotelu, nocleh.
6. DEN: snídaně, dopoledne tříhodinová okružní jízda centrem Moskvy (včetně pěší procházky po Rudém náměstí a kolem Kremlu, vstup do Chrámu Krista Spasitele, výjezd do Vrabčích hor – panoramatický výhled na město, okružní jízda podél břehů řeky Moskva, Divadla „Bolšoj Těatr“, Tverské ulice, Moskevské university atd.) s česky hovořícím průvodcem, nocleh.
7. DEN: snídaně, individuální volno, nocleh.
8. DEN: snídaně, transfer na letiště, odlet do Prahy.
Cena zahrnuje
leteckou přepravu Praha – Petrohrad, Moskva – Praha vč. tax a poplatků, transfery leti ště – hotel a zpět, 4x nocleh ve dvoulůžkovém pokoji v hotelu*** v Petrohradě, 4x polopenze (snídaně formou bufetu, dále 3x oběd a 1x večeře dle programu formou servírovaného menu v restauraci), polodenní prohlídku Petrohradu, večerní okružní jízdu, vstup do Petropavlovské pevnosti , chrámu sv. Izáka, Kazaňského chrámu a Ermitáže, polodenní výlet do Petrodvorce se vstupem do paláce a zahrad, česky hovořícího průvodce, místní přepravu busem nebo minibusem dle programu, 2x jízdenka na MHD, transfery vlakové nádraží – hotel – leti ště v Moskvě, jízdenku 2. třídou na vlak SAPSAN Petrohrad – Moskva, 3x nocleh ve dvoulůžkovém pokoji se snídaní v hotelu*** v Moskvě, 3-hod. prohlídku centra Moskvy s česky hovořícím průvodcem, zákonné pojištění dle zákona č. 159/1999.
Cena nezahrnuje
fakultativní výlet do Puškina (orientační cena 50 – 80 EUR v závislosti na počtu osob), prohlídka křižníku Aurora (cca 11 EUR), prohlídka Kremlu (od cca 4 EUR v závislosti na navští vených objektech), turistické vízum do Ruska (2 390 Kč), komplexní cestovní pojištění – 288 Kč (možnost navýšení storna zájezdu za 112,- Kč).
Minimální počet účastníků
6 osob.

Umístění ubytovacího zařízení v mapě má pouze informativní charakter a je poskytováno bez záruky.

Žádné recenze pro tento hotel.