Vyhledávání zájezdu
Rozšířené hledání
Viktoria - Týdenní Wellness pobyt - Maďarsko - Západní Maďarsko - Sárvár

Viktoria - Týdenní Wellness pobyt

Maďarsko » Západní Maďarsko » Sárvár

, Hotel starstarstar

LM
FM


Viktoria - Týdenní Wellness pobyt

Počet termínů:

24 termínů / 10 Last minute / 14 First minute

Strava:

Snídaně

Doprava:

vlastní -

Počasí:Označení ubytovací kapacity dle pořadatele: Sárvár, Viktoria H154 - Týdenní Wellness pobyt
Popis
Hotel je situován v centru města, v sousedství botanické zahrady a přírodního parku o rozloze 10 hektarů. V blízkosti hrad Nádasdy, starobylé centrum města. Lázně cca 900m, možné použít místní vláček.

Tipy na výlety: Sárvárský hrad Nádasdy, Arboretum, závodní dráha Pannonia Ring (8 km).

Služby – vybavení: restaurace, gril, kavárna, biliard, šachy, velké jacuzzi pro 12 osob, solná komora, infrasauna, masáže, manikúra, pedikúra, fitness, přístup k internetu, půjčovna kol, hřiště pro děti.

Termální areál – krytý léčebný bazén, částečně krytý léčebný bazén, plavecký bazén, dětský bazén, bazén s mořskými vlnami, léčebné a wellness centrum, exkluzivní odpočinkové plochy, fitness, solárium, internet, saunový svět.
Ubytování
2lůžkové pokoje, apartmány a rodinné pokoje se sprchou, WC, TV, telefonem, fénem, minibarem, přístupem k internetu, klimatizací a nejnovější pokoje i s LCD televizorem. Pokoje pro tělesně postižené.
Strava
snídaně – bufetové stoly, večeře – tříchodové menu.
Zájezd zahrnuje
7x ubytování (dle zvoleného tipu), 7x snídani formou bufetu, 1x večeře při svíčkách, 5x hotelové Wellness & Spa, 2x vstup do termálních lázní Sárvár, 1x vital masáž, vstup na území přírodního parku, vstup do fitness centra, půjčovna kol (zdarma), přístup k internetu (zdarma) – WIFI, uzavřené parkoviště.
Zájezd nezahrnuje
Na místě se hradí místní poplatek 500 HUF/osoba den., Na místě je možné za zvýhodněnou cenu doobjednat večeři = 10,-€., Balíček Evropa A cestovního pojištění včetně nevyužité dovolené – cena Kč za osobu 18 - 70let / 8 dní (240 CZK), Balíček Evropa A cestovního pojištění včetně nevyužité dovolené – cena Kč za dítě do 17,99let / 8 dní (200 CZK), Balíček Evropa A cestovního pojištění včetně nevyužité dovolené – cena Kč za osobu nad 70+ let / 8 dní (440 CZK)
Slevy
Děti do 2 let zdarma.

GPS souřadnice nejsou dostupné.

Žádné recenze pro tento hotel.